Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Se cauta moderatori.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Se cauta moderatori. la data de Sam Oct 16, 2010 12:15 am

dulcejulia

Para-Admin
Para-Admin
Deci am vazut ca vreti sa fiti moderatori.Ok.Deci am decat cateva cerinte pentru moderatori: sa fie fani Paramore,sa fie informati cu tot ce are legatura cu Paramore,sa aiba timp sa posteze si sa verifice topicurile si sa se distreze facand acest lucru.
Astept o mica descriere a voastra si cateva propuneri pentru a imbunatati acest forum si postul e al vostru.Se scot la bataie 3 posturi de moderatori.Ce mai asteptati?

2 Re: Se cauta moderatori. la data de Sam Oct 16, 2010 1:34 am

eu vreau sa ma inscriu, efectiv iubesc trupa Paramore si forumul:x. descrierea o trimit prin PM?

Vezi profilul utilizatorului http://wavesofimagination.blogspot.com/

3 Re: Se cauta moderatori. la data de Dum Oct 17, 2010 9:13 pm

ştrumfiţaa.

Para-Admin
Para-Admin
le puneţi în acest topic pentru a nu se considera că am pus pe cineva pe baza prieteniei, sau alte lucruri ed acest gen.
succes tuturor. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vezi profilul utilizatorului http://mywordskillpeople.blogspot.com

4 Re: Se cauta moderatori. la data de Lun Oct 18, 2010 4:56 am

Larii.

Para-Mod
Para-Mod
si eu as vrea sa ma inscriu.evident ca imi place Paramore si ca am ajuns dintr-o gresala pe care imi pare bine ca am facut-o ,am ajuns aici.O sa pun in ucrand descrierea.

Vezi profilul utilizatorului

5 Re: Se cauta moderatori. la data de Mier Oct 20, 2010 2:52 am

multumesc ari de lamurire:*. o sa pun si eu descrierea in curand.

6 Re: Se cauta moderatori. la data de Joi Oct 21, 2010 2:48 pm

Sunt Patty, prescurtare de la Patricia.
In primul rand, am o fire artistica si o imaginatie bogata. Imi place mult sa citesc si sa ma uit la filme. Scriu mult( in jurnal, nuvele, o carte chiar), compun poezii, mai rar, ce-i drept. Cand scriu, prefer sa o fac pe o foaie si cu stiloul in mana, mi se pare ca asa intru mai bine in actiune. Ma relaxeaza enorm de mult muzica buna (a se citi Paramore, Nirvana, Green Day, Anathema and so on) si ador sa stau pe forumuri.
In al doilea rand, legat de relatiile interumane, sunt sociabila, prietenoasa si incerc mereu sa destind atmosfera printr-o gluma buna sau autoironie. Ca tot veni vorba de ironie, sunt cu desavrasire adepta ei. Consider ca oamenii ironici au un coeficient de inteligenta mai ridicat decat cocalarii din jurul lor. In prietenii merg pe principiul “putini, dar buni”. Cred in drepturile stangacilor si in greutatile lor de a se adapta intr-o lume plina de dreptaci. Spun asta din proprie experienta, eu fiind stangace.
Sunt o mare fana a trupei Paramore si cred ca v-ati convins de asta de cat timp sunt logata pe acest forum. Ii iubesc pe Hayley si Josh si regret foarte mult ca nu mai formeaza un cuplu. Am toate posterele cu Paramore care au aparut prin reviste lipite in camera mea. In fiecare dimineata cand ma trezesc si ma uit la ele primesc doza de energie necesara pentru a incepe o noua zi de scoala. Pur si simplu iubesc tot ce tine de Paramore<3:x.
Defecte am si eu ca fiecare om, cu carul chiar. Am perioade cand ma enervez repede si cand imi trece la fel de repede, sunt incapatanata si nu suport sa ma calce nimeni pe nervi. Inca un lucru: vreau sa fac totul aproape perfect. Si asta nu e mereu un lucru bun, credeti-ma.
Inca un lucru despre mine: imi plac la nebunie emoticoanele:D.
Legat de experienta cu forumurile, moderator sunt si pe Nirvana Romania si pe Let's Try To Use Imagination si cred ca ma desurcurc destul de bine.
In incheiere, vreau sa stiti ca forumul este absolut super. Ca propuneri ar fi sa se organizeze mai des concursuri. Eu una as participa la toate care imi par interesante. Ce as mai avea de adaugat? Tema forumului este minunata (RIOT este al doilea album preferat al meu, dupe Brand New Eyes), bannerul la fel (de fiecare data cand vad trupa Paramore ma simt mai fericita) si rangurile sunt foarte ca lumea.

7 Re: Se cauta moderatori. la data de Joi Oct 21, 2010 7:30 pm

Larii.

Para-Mod
Para-Mod
Ma numesc Cristina, cu toate ca imi place sa mi se spuna Chriss. ,majoritatea persoanelor imi spun Thina sau Larii.Am un comportament foarte temperamentat.In general sunt o fire dechisa, vorbareata, visatoare, energetica, sensibila, in paradoxal retrasa, incapatanata,de cele mai multe persoane considerata ciudata, care reuseste aproape tot ceea ce isi propune.Nu ma las influientata foarte usor de persoanele din jurul meu, in special cand se aduce in discutie subiectul muzica.Este cea mai importanta pentru mine, si nu imi prea pasa daca cineva zice ceva rau despre trupele mele preferate, cu toate ca in adancul sufletului ma cam raneste, imi pun ambitie si le raspund aproape de fiecare data cu aceiasi moneda.In materie de trupe –nu sunt numeroase, dar le ascult tot timpul fara sa ma satur de muzica lor- ar fi de adaugat Paramore, Green Day, Nevada Tan (ex. Panik), HIM,Linkin Park, si multe alte trrupe, pentru ca tot ceea ce e rock e arta.Aces lucru l-am descoperit in urma cu trei ani cand nu s-au intamplat lucruri prea placute.Imi place foarte mult limba engleza si gemana.Cand ma plictisesc (in special la scoala se intampla acest lucru) desenez desene din creion.Scriu si poezii, dar mai rar si doar atunci cand simt nevoia.Nu imi place sa ies in evidenta cu tot feliul de lucruri aiurea, nu suport telenovelele, manelele, si muzica clasica ; prescurtarile gen nu stiu – nujtyu.Cu toate ca Paramore ascult de anul trecut, am toate albumele lor pe care le ascult cel putin odata pe zi,pe toate, iar Hayley e preferata mea, imi place munca lor in general si ii admir pentru ceea ce sunt, si nu ii condamn pentru hotararile pe care le iau.Imi place foarte mult forumul, dupa parerea mea nu ar fii multe de modificat, as modifica doar la Portal, as inlocui +ul acela cu un alt semn, pentru ca nu ma prea incanta, as face regulament pentru Fan Fiction si pentru afilieri (pentru ca unii se logheaza doar pentru a-si promova forumurile),parerea mea, nu e neaparat sa o luati in considerare ; tema e pur si simpu geniala, si banner-ul la fel.Paramore sunt cei mai tari, si voi de asemenea.

8 Re: Se cauta moderatori. la data de Dum Oct 24, 2010 1:51 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
Mai pot sa ma inscriu si eu ? :o3

9 Re: Se cauta moderatori. la data de Dum Oct 24, 2010 2:29 am

ştrumfiţaa.

Para-Admin
Para-Admin
oricine se poate înscrie.

Vezi profilul utilizatorului http://mywordskillpeople.blogspot.com

10 Re: Se cauta moderatori. la data de Dum Oct 24, 2010 2:33 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
Faza e ca am crezut ca s'a inschis concursul :">.
Dau mai tarziu edit cu descrierea.

EDIT : Deci. Incep prin a spune ca sunt Larii si am 16 ani. Nu o sa scriu multe ptr ca nu vreau sa plictisesc pe nimeni. Eu sunt inalta de statura, dar mare in vorbe, cum spun unii colegi/ Vorbesc mult si rad si mai mult. Nu suport oamenii tristi, sau plangaciosi. Iubesc sa binedispun mereu pe cineva prin veselia mea, cum ar putea foarte bine sa spuna multe persoane de pe acest forum. Cred ca majoritatea ma cunoasteti, asa ca nu o sa mai spun multe despre mine, in afara ca sunt o fire foarte sociabila si cu castile mereu in urechi, fie ca ascult muzica, fie ca vorbesc la telefon, cum de altfel multe persoane care nu imi observa firele de la casti incurcate prin par ma intreaba mereu daca vorbesc singura. Imi place mult sa scriu, cred ca v'am demonstrat prin ficurile pe care le'am inceput dar nu le'am terminat din cauza ca nu am mai avut cititori <. Iubesc muzica, e unul din putinele lucruri fara de care nu as putea trai. printre trupele mele favorite se afla desigur, si Paramore, fiind prima mea trupa de muzica pop-punk pe care am ascultat'o, si trupa mea de suflet de altfel. Am cred ca toate piesele lor pe telefon, si de altfel multe alte cover'uri. Alte trupe preferate : Breaking Benjamin, Killerpilze, Green Day, Cobra Starship, Boys Like Girls, Simple Plan, Evanescene, One Republic, The Pretty Rackless, Linkin Park, Skillet, A Rocket tio the Moon, Muse si multi altii de genul.
Si ca sa inchei, tin sa spun ca sunt Admin pe forumul oficial al trupe Killerpilze si moderator pe Nirvana.
Am cunoscut 2 dintre cele mai bune prietene ale mele prin intermediul acestui forum si ptr asta voi fi vesnic recunoscatoare trupei si forumului.

11 Re: Se cauta moderatori. la data de Vin Oct 29, 2010 1:20 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
Sa inteleg ca nu am "castigat" postul ? Sau de ce nu mai raspunde nimeni ?

12 Re: Se cauta moderatori. la data de Vin Oct 29, 2010 7:16 pm

Kidley

Para-News
Para-News
bravo lari>< ai castigat,doar cu o mica schimbare
esti moderator "para-news" asta inseamna ca NU ai voie sa moderezi la RPG.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[size=20]PARAMORE IS STILL A BAND![/size]
Vezi profilul utilizatorului http://yeldik.tumblr.com

13 Re: Se cauta moderatori. la data de Sam Oct 30, 2010 7:39 pm

dulcejulia

Para-Admin
Para-Admin
Concurs inchis.Revenim in curand.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum: