Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Misterele noptii.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 4 din 10]

76 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 3:30 pm

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
Ce?! Maine?!
Nuuuuuu
Te rog eu frumos, il pui azi?;
Cat de mic o fi...Dar pune azi...
Te rooog...

Vezi profilul utilizatorului http://yadneerg-soulless.blogspot.com/

77 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 5:11 pm

Am citit si eu....
Geanna e interesata de Alec...imi place asta,insa o roade ca nu stie ce se intampla cu el.
Prof nou care e si dragut pe deasupra!Imi plac profii astia...Poate ne pui o poza cu el.
Astept next cat mai curand.
Kisses

Vezi profilul utilizatorului

78 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 6:54 pm

Loren.

Para-Master
Para-Master
Personajele noi:
Drew.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Michael(proful).

Mellissa m-a urmat imediat. Spre fericirea mea, m-a intrebat cu totul altceva decat ma asteptam:
-Deci...rachel mi-a spus ca ai fost majoreta..si nu orice majoreta..Deci..ma gandeam ca vrei sa-mi dai o mana de ajutor..A intrebat ea foarte neincrezatoare.
-de cand tu si rachel sunteti atat de bune prietene?
-de cand tu ai ajuns aici si nu vrei sa-m ispui nimic.
-bine..o fac. Dar nu stiu ptr cat timp.
Doamne...ce-a fost in capul meu? De ce am acceptat? Si de ce ma simteam atat de bine ca o sa fiu din nou majoreta? Ah! M-am stricat de cap.De ce ma simt din nou ca inainte ca Silver sa..sa plece? Cand m-am gandit la el mi s-a pus un nod in gat, dar nu mai simteam aceeasi durere ca inainte cand ma gandeam la el..Ce dracu se intampla cu mine? Am urmat-o pe Mellissa la vestiare cand l-am vazut din nou pe prof. Doamne. Era atat de atragator.Si eu ma simteam exact ca anul trecut. Faceam chestia asta cu orice profesor noi..si da..blonzii erau slabiciunea mea.
Clar! se intampla ceva cu mine. Ceva foarte ciudat.
Cand am ajuns la vestiar l-am observat pe Alec povestind cu Drew.M-au salutat amandoi, iar Alec s-a ridicat sa o sarute pe Mellissa. era schimbat. Era mai vesel.Si se uita la mine altfel. Ca si cum m-ar cunoaste de o vesnicie, ca si cum eram ft buni prieteni.Speram ca asta sa nu ie din cauza serii trecute..

Ultima editare efectuata de catre Larii. in Lun Mai 10, 2010 2:24 pm, editata de 2 ori

79 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 7:01 pm

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
Ador nextul
Nu mai sufera atat de mult
Si imi place pe cine ai pus pt Drew=p~
Dar profu nu prea-mi place
Nu intreba de ce, ca nu stiu
Astept NEXT!!!
ILY><

80 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 7:15 pm

Amelie

Para-Master
Para-Master
Mie imi plac amandoi Si astept sa vad ce pune la cale Alec cu zambetul ala suspect
Next

Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=1000008088028

81 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 10:18 pm

Loren.

Para-Master
Para-Master
-Iubitule..am o veste noua.Si probabil cea mai bune pe saptamana asta..A spus Alisson ranjund la mine. Geanna o sa intre in echipa de majorete!!A strigat ea bucuroasa si a sarit pe gatul meu, imbratisandu-ma din nou, apoi a mers langa Alec si l-a sarutat. drew s-a ridicat si el de pe banca si a venit si m-a imbratisat.
-Felicitari.O sa te distrezi de minune in echipa, pustoaic-o! A spus el zambindu-mi, apoi s-a asezat din nou.
-Ha! Ce caz mare faceti.Am inceput sa rad si eu.
-Poi sa stii, fetele de aici sunt varza in ce priveste majoretele si alea, a spus Drew, bine, in afara de Mellissa si Alice..a spus din nou cand Mell s-a uitat putin cam urat la el. Si stiu sigur ca tu o sa te descurci de minune.
-da..O sa fie bine acum..A spus Alec, foarte dezinteresat de discutie. Acum nici nu mai zambea. Ma bucur ca te simti mai bine, mi-a spus el si a trecut pe langa noi, nemaispunand nici un cuvant.
-Stai, Alec frate! Unde te duci?Avem antrenamente. nu poti pelca asa..A strigat Drew in spatele lui.
-Ah! Ciudat. Am spus dupa ce cei doi au pelcat.
-Da! A spus si Mellissa, uitandu-se ganditoare dupa ei.Bine! Stii cum sunt baietii, a spus din nou si m-a luat de mana, conducandu-ma catre noul meu dulap si inmanandu-mi uniforma.
O tipa blonda a ajuns imediat la noi si s-a prezentat. Era Alice.
-Buna Alice. Sunt Geanna.Noua in echipa. Am spus si mi-am ridicat uniforma .
Uram uniforma aceea. Dar pe ea statea atat de adorabil.. M-am schimbat si eu repede si am iesit inapoi in campus. Era soare. Asta era o permiera. Mai aveam un curs cu Mell si apoi era pranzul.Cred.
Am vorbit toata ora despre trupa si dansul lor. Mi-a spus ca au nevoie de niste fete noi..ptr ca cele care sunt in echipa sunt groaznice. Am ramas ca o sa facem o preselectie sau ceva. Sa le dam sansa si altor fete sa intre. Sa speram ca se pricep la dans...Apoi am povestit despre Alec. Am intrebat-o cand l-a cunoscut, si apoi mi-a spus ea tot.
S-au cunoscut acum 3 ani, cand el s-a mutat aici. S-au imprietenit repede, desi el era mai retras. Ea s-a indragostit imediat de el, si el de ea la fel. Apoi totul a venit de la sine. dar mi-a spus ca acum relatia s-a racit. Nu mai simteam la fel unul ptr celalalt. Cel putin ea nu-l mai iubea ca la inceput, sau ceva de genul. imi parea rau ptr ea..Cand m-a intrebat si ea pe mine despre Silver;..da, trebuia sa-i fi spus Rachel si despre el.Spre fericirea mea i-a spus doar numele lui si ca acum nu mai suntem impreuna..; a sunat clopotelul..am ramas ca o sa-i spun altadata. Poate cand o sa fiu pregatita de asta...

82 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 10:24 pm

Amelie

Para-Master
Para-Master
Interesant next...imi place k se imprieteneste cu mai multa lume...si imi place cat de amabil e Drew Desi nu cred k o sa fie ceva intre ei :> NEEEEXT !!! love u !!

Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=1000008088028

83 Re: Misterele noptii. la data de Dum Mai 09, 2010 10:31 pm

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
idem alexa
Imi place uniforma
Astept NEXT!!!><

84 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 12:51 am

Issabell

Para-Star
Para-Star
am pierdut 2 next-uri
ciudat mai este si Alec.
nu prea ii inteleg atitudinea.
in fine:-j
spor la scris!
next!

85 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 1:44 am

Am ajuns si eu...
Alec isi schimba cam des dispozitia..e ceva ciudat cu el.
Imi place de Drew pt ca e Kellan...
Ft bn aleasa Alice
Geanna incepe sa se integreze,iar asta e bine.
Hai cu nextul!

86 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 4:08 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
Alexa...tin sa iti amintesc ca Drew e cu Alisson:))).Deci sigur nu o sa fie nimic intre ei:))).Si cred ca nu am ales bine poza ptr Michael, asa ca o schimb:d.
Doar atat va spun..Desi mi se pare ciudat ca ati observat doar starea schimbatoare a lui Alec:-?.

87 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 2:32 pm

Loren.

Para-Master
Para-Master
In pauza m-a sunat Rachel. Mi-a pus o mie de intrebari. Nici nu apucam sa-i raspund. De fapt, nici nu era prea interesata de ce intreba..Era doar bucuroasa ca sunt bine. Din nou ca la inceput...
-Gee, chiar esti bine? Simt asta, o simt in vocea ta, dar e greu de imaginat ca ai trecut p..
-Chiar sunt bine, ok? Nu e vorba ca am trecut peste...stii ca nu voi face asta niciodata.Dar e ceva ciudat..nu stiu, Rach, eu doar..sunt din nou bine..Si acum sunt majoreta din nou..I-am spus eu aproape cantand.'
-Stiu, si iubito, e minunat. Sunt atat de fericita ptr tine..Mi-e atat de dor de tine.Si mie, si lui Jack, si mamei tale, si toata lumea iti duce dorul..
-Da, Rach, in special mama. Uram ca a adus vorba de asta..De ce trebuia sa-mi strice buna dispozitie? Rach, saluta-i pe toti..eu trebuie sa inchid acum.Oricum, sunt sigura ca Mell o sa iti spuna totul in curand..Am spus eu ironic, si dupa ce i-am trimis o mie de pupici si chestiile alea am inchis telefonul..Da..Mamei ii e dor..am pufnit eu si am pasit inainte, cu capu in telefon. Am mai facut un pas, si in urmatorul moment am dat cu capul in pieptui cuiva. Uite proasto ce se intampla cand nu esti atenta!
-Ah..imi pare atat de rau. Nu am vazut..aaaaa...ma uitam la telefon si...aaaApoi mi-am ridicat capul si am ramas innmarmurita cand am vazut cine era...
-Nu, stai linistita..e ok..

88 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 3:10 pm

Amelie

Para-Master
Para-Master
Era Alec,este ?!?! Hai zi k asa eraaaaaa
Frumos nextul,lasa ca e bine ca Gee mai e si neatenta
Next Love you

89 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 3:21 pm

Second....
Oare peste cine daduse fata?
Sa fie oare Alec?Sper sa fie el pentru ca imi place la nebunie.
De abia astept sa citesc urmatorul next.

90 Re: Misterele noptii. la data de Lun Mai 10, 2010 8:03 pm

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
Hai cu nextuuu
Ca asta e mic si ma lasa in suspans
Imi place ca e neatenta
Si-mi mai place ca si-a revenit
VREAU NEXT!
ILY><

91 Re: Misterele noptii. la data de Mar Mai 11, 2010 2:51 am

Issabell

Para-Star
Para-Star
spune'mi doar un singur lucru :era Alec
macar asa pentru mine:))
sper ca o sa urmeze si partea cu imbratisarea datorita neatentiei
si cine stie un sarut mic
doamneee deja sunt prea romantica
spor la scris!
next

92 Re: Misterele noptii. la data de Mar Mai 11, 2010 10:17 pm

Loren.

Para-Master
Para-Master
-Scuzati-ma..A...Vorbeam la telefon si...aaaa..m-am balbait eu...A zambit.Doamne ce dragut era cand zambea..Geanna!!Revino-ti!!
-Geanna, nu? te-am vazut azi dimineata la curs..Esti noua?
-Da..Cum de m-ati recunoscut? vreau sa spun..E imens aici si..
-Recunosc o fata draguta ca a ta si printre un milion de oameni..Sunt Michael...
-Imi pare bine..I-am spus si i-am intins timida mana..Mi-a prins-o si a scuturat-o puternic si ferm.
Alice m-a observat si m-a strigat. Cred ca a auzit-o jumatate din campus.
-Scuzati-ma, trebuie sa plec..
-desigur. NE vedem maine la curs..
-imi pare raau..din nou..am spus si am luat-o la goana catre Alice..Proful asta ma zapacea..
-Vino! trebuie sa vorbesc ceva cu tine..Mell mi-a spus de ideea ta..sa nu crezi ca daca ai venit cu idee scapi si nu ne mai ajuti..a spus ea si am ras amandoua zgomotos..Si..sa nu crezi ca daca am schimbat subiectul o sa uit ca vorbeai cu Michael..Deseara o sa ne spui tot..
-Deseara Am intrebat mirata...
-da..In fiecare joi seara eu si Mell dam ca un fel de petrecere in pijama...nu e o petrecere, de fapt e mai mult ca o intalnire,..ptr ca suntem numai noi 2..dar acum esti si tu in grup, asa ca nu accept refuz..A spus ea repede..
-Nu cred ca am de ales, am spus si am plecat cu ea spre vestiare, unde ne astepta Mellissa si celelalte fete din echipa..

Ultima editare efectuata de catre Larii. in Mier Mai 12, 2010 12:48 am, editata de 1 ori

93 Re: Misterele noptii. la data de Mar Mai 11, 2010 10:21 pm

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
m-ai dezamagit
mie nu-mi place profu'
adica nu-mi place tipu din poza
astept sa vad ce mai face gee
NEXT><

94 Re: Misterele noptii. la data de Mar Mai 11, 2010 10:45 pm

Amelie

Para-Master
Para-Master
Mwahahahahaha profuuuuuuuuu !!!
Cat de tare
Combina'i :>
Next

95 Re: Misterele noptii. la data de Mier Mai 12, 2010 12:45 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
Nu mai incercati sa-mi dati idei:)).Ca nu o sa-i combin:))).

96 Re: Misterele noptii. la data de Mier Mai 12, 2010 1:00 am

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
eu decat citesc..si dau comm-uri
astept nextttt><

97 Re: Misterele noptii. la data de Mier Mai 12, 2010 1:42 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
). cum spui tu. asta va fi maine..ptr ca azi nu am inspiratie..ca sunt cam nervoasa ptr moment..si nu vreau sa fac ceva aiurea cu biata Gee:">.

98 Re: Misterele noptii. la data de Mier Mai 12, 2010 1:45 am

yad neerg

Para-Fan
Para-Fan
oke.
Astept ca maine pe la 2-3 sa fie nextu aici
ca sa am cu ce ma deconecta de scoala

99 Re: Misterele noptii. la data de Mier Mai 12, 2010 4:08 am

Loren.

Para-Master
Para-Master
)).Stai sa vad daca maine o sa am inspiratie..desi prevad ca pana duminica nu-mi trec nervii:|Adica o sa-mi treaca, dar maine prevad ca ma cert cu maica-mea..si poimaine o sa am din nou niste crize de nervi...vineri o sa-mi treaca ptr ca o sa ma bine-dispuna niste prietene cu care am ceva planuri, si apoi sambata, ca in orice sambata..o sa ma cert din nou cu maica-mea si o sa fiu aiurea toata ziua..Deci nu va asteptati la nexturi prea mari zilele astea:">.
Scuze:D.

100 Re: Misterele noptii. la data de Mier Mai 12, 2010 2:32 pm

Issabell

Para-Star
Para-Star
se pare ca era profesorul )
acum urmeaza un interogatoriu pt Gee
o compatimesc )
spor la scris!
next!